contact_phone 041-34477065

تکنيک هاي جستجوگرها کليدي براي افزايش ترافيک و پيج رنک
توسط مهمان بلاگر ارسال شده در تاريخ 28 اوت 2011

بهينه سازي موتور جستجو! هميشه مجذوب جامعه وبلاگ نويسي را از سال مربوط به ترافيک و رتبه بندي صفحه. مربيان اوليه موتور جستجو مانند گوگل، ياهو، بينگ و ديگران در حفظ و تنظيم خوب روند crowing ربات خود را اغلب براي جستجو افزايش يافته است. بنابراين درک کل فرايند تبديل بسيار قابل توجهي است که در نظر بگيريد، که چگونه رتبه صفحه کار مي کند و چگونه شاخص خزنده صفحات، از مفاهيم جستجو را در هر موتور متفاوت است و غالبا توسط الگوريتم هاي جستجوي.

من مي خواهم به تحکيم و ارائه اين 12 روش ساده SEO، و قطعا کمک خواهد کرد که رتبه صفحه شما را به منظور بهبود و به دست آوردن امکان بهتر است که توسط جوامع مشاهده است.

شبکه اجتماعي: پيش بيني شبکه هاي اجتماعي را به عنوان سيستم عامل مشترک مرکز ارتباطات داده ها، از آنجا که ميلياردها نفر از مردم به اشتراک گذاري اطلاعات خود را. مورد نظر خود را وبلاگ ها آخرين سخنان و نظرات معني دار خود را بي درنگ به عنوان و هنگامي که پست جديد وارد. هر نظر شما را بر روي صفحه به ديگران منتقل مي کند، شانس خود را براي دريافت لينک هاي ورودي گسترده و توسط موتورهاي جستجو نمايه.

چيز خوب در مورد شبکه هاي اجتماعي، وبلاگ ها ترافيک خود را آلي قابل ملاحظه اي افزايش خواهد يافت و همچنين به شما خواهد شد با ساير سايت هاي وبلاگ نويسي و همچنين پيوسته است. باور به tweeting نوع از استراتژي مطمئنا گزينه هاي به اندازه کافي مهمان و ارائه زوزه لينک به سايت خود که بسيار مهم است براي رتبه صفحه شما است. در هر مطالعه اخير، توييتر، تشکر و StumpleUpon به عنوان رسانه هاي ارتباطي اوليه ميان وبلاگ نويسان است. بنابراين متمرکز نگه مي دارد.

عميق لينک کردن: چه عميق در ارتباط است؟ هنگامي که يک مقاله جديد به شما ارسال، شما هميشه مي توانيد به خوانندگان مورد استفاده از پست هاي اوليه خود را به عنوان لينک مرجع مراجعه کنيد، در اصل به حکم قبلي با کلمات کليدي مشخص است. ويرايشگر کلمه مطبوعات، اين مي تواند به عنوان گام آسان و در عين حال بسيار قدرتمند انجام مي شود. جالب توجه است، ارتباط عميق است به دو مزاياي مهم است.

يکي، آن را کمک مي کند تا خوانندگان خود را به استفاده از موجود خود را مجوز هاي ارسال و وابسته به اين موضوع که عشق به خواندن. دوم، شانس براي دريافت خزنده در مورد صفحه اي که شما درخواست به پيوند مطلع شما را افزايش مي دهد. هنگامي که لينک هاي مرجع ايجاد مي کنيد، غلظت به اندازه کافي به ساختار و کلمات کليدي. اين قطعا اثر از شما در خوانندگان ارسال را افزايش مي دهد.

XML نقشه سايت: موتورهاي جستجو کاليبر صفحه صفوف خود را پس از تعيين پارامترهاي مختلف است. يکي از گام مهم خواهد بود، چه مقدار از صفحات سايت شما توسط آنها نمايه کردم. يک روش ساده و کارآمد براي ارسال صفحات خود را به شاخص، نصب سايت نقشه به XML.

يک ابزار ساده و قدرتمند است. فقط پلاگين و دانلود فعال کنيد. (من ترجيح مي دهم همه در يکي از SEO: http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/) XML نقشه سايت مراقبت بيشتر از تسليم صفحه شما را در موتورهاي جستجو براي به دست آوردن نمايه، زماني که خزنده ربات پردازش سايت شما. اين يک فرايند خودکار در مديريت پلاگين در محيط است و مي توانيد به صورت دستي کنترل در هر زمان و همچنين.

پاراگراف اول: آيا شما تا به حال فکر مي کردم چطور موتورهاي جستجو مي تواند مطالب خود را تعيين مي تازه و صفحه به صفحه اول معتبر است؟ خوب. بند اول در پست خود نقش تعيين کننده، خزنده ربات براي کسب اطلاعات طاقچه محتوا و کلمات کليدي را به اطراف نگاه در طول زمان خزيدن به صفحه اول صفحه.

همچنين، هنگامي که شما ترکيب لينک هاي معتبر مربوط به مقاله شما با کلمات کليدي درست و لنگر متن غني، شما در نهايت شانس براي دريافت توسط موتورهاي جستجو نمايه شده را افزايش دهد. نگه داشتن تضمين متن کلمه کليدي خود را به خوبي قرار گرفته شده است، و نيز کشش در اطراف در چند مکان در کل مقاله.

عنوان برچسب: دور از فروپاشي کلمات يا جملات محاوره اي در اين بخش برچسب. هميشه برچسب عنوان خود را تبديل به شفاف، ساده و از همه مهمتر بايد حس مربوط به محتويات را در مورد شما به پست نگه مي دارد. شما بايد حداقل يک کلمه کليدي است که بايد با محتوا و عنوان خود را همراه داشته باشند. در واقع، شما در حال تلاش براي کمک به موتور هاي جستجو صفحه شما و همچنين براي شناسايي زماني که خوانندگان تمايل دارند به جستجو در کلمات کليدي در موتورهاي جستجو.

تصوير برچسب ها: شما به راحتي مي توانيد توجه داشته باشيد که بسياري از سايت ها عکس برچسب اساسي مربوط به محتواي آنها تمايل به ارسال حمل مي کند. اين يکي ديگر از مکان هاي کليدي که در آن شما بايد براي تشخيص است. به طور کلي، وقتي که بازديد کننده جستجو در موتور جستجو، سايت هاي نيز در کنار تصاوير در موتور نشان داده شده است. اگر تصاوير خود را به درستي با محتواي پست برچسب مرتبط، فرصت براي گرفتن بازديد کننده هاي کار برکنار شده به سايت شما بسيار بالا است.

G-مدير سايت / تجزيه و تحليل: آيا شما واقعا نياز به درک که چه کسي به سايت شما متصل شده است؟ آيا اين واقعا مفيد براي افزايش شاخص صفحه يا رتبه خود را؟ جواب خواهد بود، بله. اگر شما تجزيه و تحليل گوگل، ياهو اکسپلورر (در حال حاضر بينگ) و حساب مدير سايت ايجاد نکرده، لازم نيست که صبر کنيد. تجزيه و تحليل يکي از بهترين ابزار از گوگل و بسيار محبوب در ميان جوامع، جايي که آن را ارائه داده هاي مهم آماري درباره بازديد کنندگان، منطقه، کشور، نام وبلاگ، کلمات کليدي جستجو، تجزيه و تحليل خطا و به همين ترتيب است. کنسانتره به اندازه کافي بر روي اين حقايق جمعي، از آنجا که هر بخش اطلاعات کليدي را به تصوير مي کشد و کمک خواهد کرد که به خوبي از لحن سايت شما.

عناوين قابل توجه (H1 و H2): به عنوان يک عمل مشترک اعمال H1، H2 برچسب ها در هر ارسال، از آنجا که منطقي آن را حس بيشتري به محتويات و نمايش ساختار بهتر قابل خواندن است. همچنين، اين باعث ذهن خوانندگان را به تمرکز بر روي موضوع سرآيند (header). رسيدن به خوانندگان علاقه يکي از قاعده هاي کليدي آنها را به درک و مثبت به دعوت آنها را سايت خود را به دوباره است.

لنگر متن: طلسم کلمه دوباره. لنگر! بله. به نظر ميرسد همه چيز است. در واقع، اين است که فقط يک متن است که شما براي استفاده از لينک ها است. اما مطمئنا مي توان آن را به عنوان يک ابزار قدرتمند به حرکت به خوانندگان را در جاي مناسب از پست هاي قبلي خود و يا به سايت ديگر زمين استفاده مي شود، راه چگونه شما مي توانيد از آن استفاده کنيد.

به عنوان عمل ساده، زماني که شما ايجاد مجريان لينک، ارائه ارزش به اندازه کافي به متن مورد نظر شما به لنگر، مانند آن را به زودي بايد به عنوان چيزي است که لينک سايت در مورد به توضيح توصيف است. اين انتخاب ساده است خيلي قدرتمند است و قطعا افزايش شانس پست خود را در نتايج موتورهاي جستجو.

لينک به سايت شما: اگر شما تجزيه و تحليل در حساب Google خود را به مدير سايت، شما مي توانيد اين ابزار را در داشبورد پيدا کنيد. مدت به سايت شما ارجاع شده به عنوان لينک هايي که googlebot مرتبه کشف در طول زمان آن را در سايت خود مي خزد. همچنين، اگر يک صفحه از سايت شما شده است با robots.txt مسدود و يا اگر خزنده مي يابد لينکهاي خراب و نامعتبر به سايت خود، کساني که لينک نمي خواهد در اينجا ذکر شده است.

يکي از بهترين تمرين براي افزايش ترافيک و شاخص صفحه خواهد بود، ايجاد لينک سالم ورودي به سايت شما است. اگر شما مي توانيد از لينک هاي ورودي از شکاف بالا وب سايت رتبه بندي بالا از شما به دست آورد، در نهايت وبلاگ شما را تحت تاثير قرار چند از آن سايت ها را دريافت و با تصويب آن را در سايت خود. اين فوق العاده خواهد شد صفحه شما گزينه هاي رتبه بندي بالا مي برد. از طرف ديگر شما مي توانيد از اين به عنوان آبميوه لينک مراجعه کنيد! بنابراين، چگونه به افزايش آب جاي لينک شما؟ نوشته ها و نظرات مهمان!

پست مهمان / نظرات: چگونه براي رسيدن به بهترين لينک به سايت شما؟ دفعات بازديد: مقاله همکار وبلاگ نويسان و تصويب نظرات و ديدگاه هاي خود را به سرعت به نويسندگان. اگر نظر شما را حس، آنها دوست دارند پاسخ دهند و شما در نهايت افزايش شانس به منظور ايجاد روابط. اين بسيار مهم است.

همچنين، سعي کنيد به نوشتن پست مهمان در وبلاگ هاي ديگر براي تو رفتگي در ديوار است. هميشه يک چشم در وبلاگ طاقچه که در آن مدتها ترافيک فني به اندازه کافي در اين ديدگاه از موضوع خود را نگه مي دارد. به ياد داشته باشيد، اضافه کردن نظرات با ارزش در آن دسته از وبلاگ ها، مثبت خواهد ديد خود را به جامعه ديگر را افزايش دهد.

پيدا کردن تو رفتگي در ديوار شما: شما کاملا مطمئن هستند که هستند، ميليون ها نفر از وبلاگ ها وجود دارد. پس چگونه مي خواهيد به خودتان نشان دادن و ايستادگي کردن از اين جمعيت در موتورهاي جستجو؟ يک کلمه تو رفتگي در ديوار! کاوش بهترين شما چه. افرادي که در اطراف اين سياره به دنبال اطلاعات خاص و اگر مي تواند با محتواي تو رفتگي در ديوار خود را تامين کند، آنها قطعا به شما آمده است. تا عميق درک به عنوان آنچه که مي توانم به شما واقعا بايد اشتياق براي و ادامه.

مي شود گفت، SEO طبيعت آن را يک فرآيند در حال انجام است و ما بايد براي حفظ حرکت. براي درک شيوه هاي صنايع بهترين شوند، و ترکيب آنها را به استفاده از آن، مثبت خواهد شد تاثير فوق العاده پايين جاده را نشان مي دهد. مبارک SEO.

© 2017 SadrAfzar لوگوی صدر افزار