نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی


نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی شرکت صدرافزار یک نرم افزار صرفا جهت مدیریت کلینیک زیبایی نمیباشد بلکه برای تصمیم گیری در روند حرکت به جلو و پیشرفت کلینیک هم تاثیر مثبت و به سزایی دارد.

در این نرم افزار کلینیک شما علاوه بر سیستم رزرواسیون توسط خود مشتری برای هر یک از خدماتی که ارائه می دهید سیستم نوبت دهی آنلاین را هم دارا می باشد.

در کلینیک های زیبایی به علت رقابت زیادی که ما بین کلینیک ها رواج دارد مخصوصا در حوزه لیزر و زیبایی بهتر است سیستم شامل یک باشگاه مشتریان نیز باشد در واقع شما با داشتن یک سیستم صاحب چندین نرم افزار و سیستم یکجا خواهید بود و در واقع یک تیر و چند نشان و این یکپارچگی یک مزین خیلی خیلی بزرگ به حساب می آید.

قبل از آنکه به امکانات نرم افزار کلینیک زیبایی اشاره کنیم لازم است که هر بخش از سیستم را به صورت جداگانه برای شما شرح دهیم


بخش مدیریتی سیستم

در این بخش مدیریت اصلی سیستم میتواند از سطح دسترسی ها به کارمندان خود از پذیرش گرفته تا حسابداری را مدیریت کند و سطح دسترسی هر یک را مشخص کند و همچنین میتواند از سفارشات گرفته تا رفتار های کارمندان را کنترل کند

شما به عنوان یک مدیر میتوانید تمامی حساب های مالی را به دست بگیرید و تمامی گزارشات را از مالی گرفته تا سفارشات و رفتار مشتریان با یک کلیک بررسی کنید.

بخش مشتریان کلینیک زیبایی

در این سیستم مشتریان هم پنل خود را دارند و میتوانند با استفاده از پنل خود به سفارشات داده شده تا به این لحظه دسترسی داشته باشند و همچنین امتیازات نقدی و امتیازی خود را که از طریق باشگاه مشتریان کسب کرده اند را ببینند این کار باعث وفاداری مشتری خواهد شد.

پنل کارمندان و پرسنل

هر یک از پرسنل پنل خود را دارند پس در واقع میتوانند با وارد شدن به پنل خود به امکاناتی را که مدیر در اختیار آنها قرار می دهد را ببینند و دسترسی داشته باشند.

وقتی کارمندی کار ها را از پنل خود مدیریت و وارد سیستم می کند سیستم به راحتی رفتار شناسی را روی کارمند انجام میدهد و یک گزارش تر و تمیز به مدیر سیستم از حالت های رفتاری کارمند ارائه میدهد